PDA

Zobrazit v plné verzi : Ip is back >D maybe ...



wafelnik
07.08.2016, 06:56
Rád bych zažádal o Unban rok a půl starého případu zveřejnění reklamy ... už ani nevím o co šlo ... ale pokud si dobře vzpomínám postnul jsem reklamu jen v /say a mezi členy GMT :D :D a myslím že rok a půl ban za reklamu je dostatečný trest :D předem díky ... a jak koukám na počet hráčů online nikomu to stejně vadit nebude :D že jsem z5 + třeba se mi zkrz youtube zase povede sem nějaké lidi dostat :)

wafelnik
07.08.2016, 07:26
A moment to jsem fakt jediný kdo byl za celý ten rok a půl zabanovaný ? :D já jen že poslední post je ten můj funguje tohle fórum ještě vůbec či HM obecně :D :D nikde nepíšete že je server zrušen ...

Jind
08.08.2016, 21:21
No byli pouze 3 bany mimo těch kašparu rusáku :D

Unban 109.73.215.54

wafelnik
14.08.2016, 23:13
Omg to mě štve že už HM nejede ... scháníš GMs co ?... koukám že tu děláš úplně všechno pro všechny servery ... a to HM už jako vůbec nepojede (server zrušen) nebo jak to s ním bude vypadat ? kdyby jsi tolik netrpěl na kvalitní češtině a slovenštině tak bych ti možná dokázal pomoct někoho sehnat nějaký developery po kterých tak prahneš :D či i helpery a eventery co se v tomto světě narodily jako já :D i když říkám dopředu žádný zlatíčka to nebudou a občas budeš muset přimhouřit oko s jejich ehm disciplínou a poslušností :D ale jinak by práci mohly dotáhnout do konce ... a znovu rozjet HM ... ovšem taky mi mí starý známí můžou ukázat prostředníček že s HM už nic společného mít nechtěj nic neslibuji ... ale šance by tu byla ...

Jind
19.08.2016, 16:56
No mě nikdo nedal vědět že to zdechlo.

Už to jede.

wafelnik
16.04.2017, 05:54
Server je dole ...

Jind
16.04.2017, 19:49
Jo server je dole a vypnutý už zustane.