Flann
28.07.2016, 19:59
Ahoj, mám jen jednu otázku.
Bude ještě někdy Pixelmon server nebo už ne, protože teď ti pokémoni letí tak si myslím že by bylo fajn to znovu obnovit.
Bude ještě někdy Pixelmon server nebo už ne, protože teď ti pokémoni letí tak si myslím že by bylo fajn to znovu obnovit.