PDA

Zobrazit v plné verzi : Burosovo "Vilka"



Buros123
13.03.2016, 14:34
Burosovo Vilka
Ahoj, rád bych požádal o rezidenci 270x270 na soukromou stavbu .. Jednalo by se asi o největší vilu na serveru -

Foto 1. https://ctrlv.cz/h10m
Foto 2. https://ctrlv.cz/g6jY
Foto 3.https://ctrlv.cz/R57y
link na dynmapu : https://ctrlv.cz/f7SJ

Děkuju za odpověd Váš milý a láskyplný Buros123 <3 :) :*

Coshboyak
13.03.2016, 16:39
Oprav link na dynmapu.
https://minecraft.project-nemesis.cz/faq-casto-kladene-dotazy/ > 19.

Buros123
13.03.2016, 17:07
http://minecraft.project-nemesis.cz:8394/?worldname=world&mapname=flat&zoom=5&x=-3502&y=64&z=7594 tady mas :* MucQ

Troysl
14.03.2016, 16:42
Jednalo by se asi o největší vilu na serveru
No nevím, nevím :D Moje Sortilegio taky není nejmenší :D

Flann
14.03.2016, 17:00
Já kdybych chtěl resku 300x300 na "tajný" projekt tak mi nebude vyhověno, protože to co bych postavil bych měl buď BAN a nebo mi to A-Team zničí.

Troysl
15.03.2016, 15:48
Já kdybych chtěl resku 300x300 na "tajný" projekt tak mi nebude vyhověno, protože to co bych postavil bych měl buď BAN a nebo mi to A-Team zničí.

No tak pokud by tvá stavba porušovala pravidla, je jasné, že by došlo k její demolici / zamítnutí.

Flann
16.03.2016, 16:49
Malý skladík

Buros123
16.03.2016, 17:26
di si psat jinam diky :)

Buros123
17.03.2016, 14:14
Prestante mne lajkovat a radsi uz mi napiste ze mi to schvalujete a z mne mate moc radi :))) dekuju :))

Stubby_Starfish
17.03.2016, 14:58
zlobíš, tak jsi v trestu :-D a tak máš smolíka pacholíka :-P

Krakono
17.03.2016, 16:33
Prestante mne lajkovat a radsi uz mi napiste ze mi to schvalujete a z mne mate moc radi :))) dekuju :))

Za tyto Tvoje gramatické prohřešky Ti to těžko povolíme :D, po 2. a 4. pádu se píše mě, NE mne resp. mně (3. a 6. pád).

Buros123
17.03.2016, 16:34
Nezlobim :( jsem hodnej kluk a krako to vi

Buros123
17.03.2016, 16:45
:((( Jednou se na to nekoukam a hned dostanu kudlu o zad :((( (smutnej smajlik)

Stubby_Starfish
17.03.2016, 16:47
vůůůbec se Ti nesměju XD XD :-* MucQ

Troysl
17.03.2016, 18:38
Tohle není chatovací stránka Stubby & buros ;)

Buros123
17.03.2016, 22:00
no on by stacilo rict burosi povoleno a pak lock izi

Stubby_Starfish
19.03.2016, 12:22
Tohle není chatovací stránka Stubby & buros ;)

ne??? Ach jo :-( tak nic no, tak já už mlčím.... člověk se tu nemůže ani vysmát cizímu neštěstí :-D :-P

Coshboyak
20.03.2016, 17:32
Takže povoleno jako soukromá residence za cenu X*Y*0,06 a protože jsi již začal stavět tak celé *2 v případě teda 270*270 tak tě to výjde na 8748$ a tvůj progres budeme měsíc sledovat a doufáme že bud postavena většina jinak se residence zmenší. ;)

Buros123
21.03.2016, 10:07
Děkuju a ještě bych chtěl poprosit hráče ze kdyby měli nějaký Stone a coble navíc tak bych se vůbec nezlobil :))) Váš milovaný a láskyplný Buros Poprosím o Lock

Krakono
21.03.2016, 10:08
Zamykám :lock: