PDA

Zobrazit v plné verzi : Koloseum



tucnik
07.03.2016, 19:39
Ahoj, rád bych požádal o rezidenci 320*320 na veřejnou stavbu kolosea.. Jednalo by se asi o největší stavbu na serveru a zároveň jen ze Sandstone..:)

Foto 1. ZDE (http://nemesisup.cz/files/public/2016-03-07_19.14.32.png)
Foto 2. ZDE (http://nemesisup.cz/files/public/2016-03-07_19.07.26.png)

link na dynmapu (http://minecraft.project-nemesis.cz:8394/?worldname=world&mapname=surface&zoom=4&x=-5290&y=64&z=-1129)

A také bych chtěl požádat všechny hráče.. Jestli by mi nepomohli a nedarovali mi nějaký ten sand, Sandstone.. padne na to hromady..[/SIZE]

EDIT: + tam bude ještě nějaký stonebrick nebo clay..

Flann
07.03.2016, 21:33
Není problém ;)

Stubby_Starfish
08.03.2016, 19:30
Tučo jsi lhář, a tak Ti nic nedaruji, protože píšeš - zároveň jen ze Sandstone!!!! - , ale dle obrázku to není pravda :-D vnitřek je kamenej :-D

tucnik
08.03.2016, 21:53
To máš Pravdu Stubby.. :D ale takhle napohled to je jen sandstone.. A ano je tam i kamen.. :D a dřevo.. :D abys teda neříkala že jsem lhář.. :D

Corpus
12.03.2016, 22:14
Povoleno pod podmínkou, že stavba nebude z vnějšku ani z vnitřku postavena pouze ze sandstone. Označ si body residence a napiš si o ni moderátorovi.