tucnik
07.03.2016, 19:39
Ahoj, rád bych požádal o rezidenci 320*320 na veřejnou stavbu kolosea.. Jednalo by se asi o největší stavbu na serveru a zároveň jen ze Sandstone..:)
Foto 1. ZDE (http://nemesisup.cz/files/public/2016-03-07_19.14.32.png)
Foto 2. ZDE (http://nemesisup.cz/files/public/2016-03-07_19.07.26.png)
link na dynmapu (http://minecraft.project-nemesis.cz:8394/?worldname=world&mapname=surface&zoom=4&x=-5290&y=64&z=-1129)
A také bych chtěl požádat všechny hráče.. Jestli by mi nepomohli a nedarovali mi nějaký ten sand, Sandstone.. padne na to hromady..[/SIZE]
EDIT: + tam bude ještě nějaký stonebrick nebo clay..
Foto 1. ZDE (http://nemesisup.cz/files/public/2016-03-07_19.14.32.png)
Foto 2. ZDE (http://nemesisup.cz/files/public/2016-03-07_19.07.26.png)
link na dynmapu (http://minecraft.project-nemesis.cz:8394/?worldname=world&mapname=surface&zoom=4&x=-5290&y=64&z=-1129)
A také bych chtěl požádat všechny hráče.. Jestli by mi nepomohli a nedarovali mi nějaký ten sand, Sandstone.. padne na to hromady..[/SIZE]
EDIT: + tam bude ještě nějaký stonebrick nebo clay..