Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Žádost o stavbu Hradu / MajklToaSt, urboturbo8, Jurij_KroCZECH



MajklToaSt
17.02.2016, 20:55
Zdravím,
Chtěl bych požádat o rozšíření našich residencí, ne kterých stavíme hrad. Jednalo by se o rozšíření hradu, hrad by měl připomínat dobu a styl staveb z pána prstenů (jako jsou například Helmův žleb, ci Minas Tirith). Screen bych rád dodal, ale nejsme si jisti jak konkrétně to bude vypadat.
Přikládám screeny ze hry o souřadnicích:
http://nemesisup.cz/files/1609/minecraft1.jpg
http://nemesisup.cz/files/1609/minecraft2.jpg
Odkaz na Dynmapu:
http://nemesisup.cz/files/1609/minecraft3.jpg

Troysl
18.02.2016, 16:19
Ahoj,
Prvně bych poprosil o doplnění, z jaké na jakou velikost chcete residenci rozšířit, díky :)

MajklToaSt
18.02.2016, 17:23
Ahoj,
My už máme jednu část hradu postavenou a máme tam použitých 9 residencí a chceme přikoupit prostory 100x100 abychom mohli dostavět část hradu (tzn.: přidat k současným 9 residencím, které jsou povolené, jelikož jsme 3) :)

El_Juan
19.02.2016, 09:39
Ahoj, stavba je ti tímto povolena s tím že zaplatíš 1500 za novou residenci 100x100 a s ostatními devíti residencemi bude spojena v jednu velkou :)

Popros ve hře někoho z moderátorů o vytvoření :)

MajklToaSt
19.02.2016, 17:43
Ahoj,
Děkuji moc, jedna otázka, komu to mám zaplatit? :)

El_Juan
19.02.2016, 19:38
Zaplatíš moderátorovi, který ti bude residenci vytvářet :)
Ještě nějaký dotaz? :)

El_Juan
07.03.2016, 20:49
Dotazy nebyly takže :lock: