Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Hotel Ivan / groufyCZ



groufyCZ
07.02.2016, 20:29
Ahoj, chtěl bych zažádat o povolení a následné udělání resky na Projekt Hotel Ivan.
Jednalo by se o 4-hvězdičkový hotel, plně zařízený. Vím že jsem již žádal o projekt auto, ale došlo mi že auto je do minecraftu nepřirozené, tímpádem jsem res i stavbu zrušil.
Tento hotel je z chorvatského beach resortu Solaris. http://www.solaris.hr/

a) rozměry by byli cca 140x95 bez bazénu, s bazénem 140x125

b) umístění na dynamické mapě : http://minecraft.project-nemesis.cz:8394/?worldname=world&mapname=flat&zoom=5&x=-5258&y=64&z=-66

c) hotel ivan na webu solarisu + obrázky : http://www.solaris.hr/hotel-ivan/

d) Stavěl bych to já popř. kamarádi

e) Prospěch : je to moderní a hezká stavba, byly by zde pokoje zdarma na týden jako na spawnu (pokud povolite), veřejné farmy možná i XP farma

f) materiál : stavba by byla převážně ze sněhu a mléčného skla

g) Děkuji za věnovaný čas a budu se snažit to postavit co nejreálněji

groufyCZ

groufyCZ
09.02.2016, 16:06
tak co troysle?

Palan
09.02.2016, 18:34
Pokud jsi projekt auto zrušil a NIC tam po tobě nezůstalo za bordel, tak by to šlo. Jenom mám 2 připomínky:

a) proč se beach resort nestaví na pláži u moře?
b) zákaz prodeje pokojů

groufyCZ
10.02.2016, 19:02
Ok. počítal jsem s tím že se vám návrh na free pokoje nebude líbit ... , Extra pro Palana : žádám o hotel Ivan ne o beach resort. tzn. že hotel ivan je v realitě poblíž moře a já ho přesunu kousek dál na pevninu. Ale i tak mockrát děkuji za povolení. Ještě mám dotaz : Až bude hotel dostaven bude možnost si koupit port ze spawnu?? Port myslím stoji 3000 $ to bych v pohodě našetřil. Ještě jednou děkuji A-teamu za povolení. Stavět začnu až v pátek protože jsme na dovolené (s gilesem) a tuto zprávu píššu ze starého notebooku (windows XP) klasika :D .....

Troysl
11.02.2016, 14:31
Ahoj,
Pokud se nemýlím, cedulku by jsi měl dostat automaticky po dokončení.

Palan
11.02.2016, 18:29
No :D těžko říct, jak to je ... myslím, že na projekt by měla být ikona + cedulka ZDARMA... Teda - dříve to tak bylo, pak se kupovala ikona, pak snad i warp... Nějak to vymyslíme a dáme vědět

groufyCZ
12.02.2016, 09:23
Dobře, děkuji troyslovi za vytvoření res.

El_Juan
12.02.2016, 10:33
Vyřešeno takže :lock: