Palan
31.01.2016, 20:33
Schvaluji hráčům Redi012 a k3g - známým kopáčům a rekordmanům v počtu vykopaných blocků v jailu - vytvoření PODZEMNÍ residence 200*200 a vykopání obří díry v ní. Bude se jednat o veřejný projekt, ve kterém zatím není jisté co vznikne.
Nicméně vzhledem k tomu, že je to pod zemí a hráče kopání baví v tom nevidím nejmenší problém.
Nicméně vzhledem k tomu, že je to pod zemí a hráče kopání baví v tom nevidím nejmenší problém.