Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : **PODZIM 2015** Žádost o město Japonsko (v.3) - Krakono a Dangermouse



Krakono
08.11.2015, 13:47
Zdravím, když už jsou ty žádosti o města, tak bych rád opět požádal o povolení pro stavbu města Japonska (verze 3).

A teď pěkně popořadě:



a) Japonsko > Město v Japonském stylu (Ti kteří hráli na předešlých mapách toto město jistě znají > město v Japonském stylu > Pagody, hrady, Doja, chrámy, kláštěr atd. a to vše ze dřeva (surové i planks), vlna, slaby, netherbricky, bloky sběhu, bambus, sandstone jako chodník, rs lampy atd.)

b) Krakono (snad se nemusím rozepisovat o sobě a mé historii zde (hraji zde od 21. 12. 2011 >od 22. 4. 2012 Eventer, od letošního Jara zástupce Admina, od srpna druhý Admin) :D + opět Dangermouse (hraje zde také od prosince 2011)

c) Zatím základní počet parcel 20, poté budou postupně dokupovány podle počtu zájemců. Cena za parcely bude nízká (ostatně jako na minulé mapě), rozměry budou pravděpodobně 25x25.

d) Dokaz na dynmapu : Dyn. mapa (http://minecraft.project-nemesis.cz:8394/?worldname=world&mapname=flat&zoom=2&x=-4000&y=64&z=1600)

e) Staré Japonsko, Meduseld Meduseld 1 (http://nemesisup.cz/files/975/2015-11-08_13.43.10.png) Meduseld 2 (http://nemesisup.cz/files/975/2015-11-08_13.42.50.png) Desing by Divici, Spawn, Hospoda :D

f) Screeny: Parcely
(http://nemesisup.cz/files/975/2012-09-22_18.33.11.png) Pohled shora (http://nemesisup.cz/files/975/2012-09-22_18.33.11.png)
Radnice (http://nemesisup.cz/files/975/2012-09-22_18.32.33.png)
Náčtrt Hradu (http://nemesisup.cz/files/975/nacrt-hradu-1.png)

g) Peníze na účtu: Peníze (http://nemesisup.cz/files/975/money.png)

dangermouse
08.11.2015, 18:57
Dangermouse souhlasí, pomůže, a kdyžtak přispěji těmi trocha penězi co mám
Money -> https://gyazo.com/fb417df331035450f8ddbcdca1d0b5e3

Krakono
17.11.2015, 17:26
Město povoleno, požádej moda o vytvoření residence ve hře, vyznač si body a připrav si peníze :D.