Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : VZOR žádosti o město



Krakono
08.11.2015, 08:56
Čtěte, jak požádat o město: Žádosti uzavřeny!
Admin Team si vyhrazuje právo NESCHVÁLIT ani jednu z přihlášených žádostí!


Hráč stavějící město musí být schopen složit jednorázový poplatek ve výši 13 000$ (viz ceník) za založení města, umístění warpu do něj (včetně cedulky na spawnu) a za residenci 300x300 na město

Pokud si chcete jen tak něco postavit s kamarády, radši se domluvte a vybudujte pro sebe nějakou vesnici s třeba 5ti domy (o resku samozřejmě zažádejte přes fórum)...

Ceník města:
Základní poplatek za město do 20ti parcel je 13 000 $, pak se připlácí $ za každých 10 dalších parcel podle následujícího systému:



za parcely 21 - 30 + 4 500$
za parcely 31 - 40 + 6 500$
za parcely 41 - 50 + 9 500$




* Maximální počet parcel ve městě je 50. Ceny se s každou další parcelou zvyšují, protože nechceme, aby bylo ve městě zbytečně třeba 50 parcel a bylo zaplněno 10. V žádosti můžete poprosit o výjimku, která bude Admin týmem projednána a schválena/neschválena.
* Samozřejmě je možné zaplatit pouze základní poplatek a ve městě udělat 20 parcel a po jejich zaplnění dokoupit další parcely dle tohoto ceníku.
* V ceně města je pozemek (takže ho nemusíte dokupovat zvlášť) a zdarma také získáte warp ze spawnu do vašeho města a také ikonku na dynmapě!

Poznámka: Pokud má město zakoupených všech 50 parcel a zbývá 5 volných (tedy zbylých 45 je prodaných) a méně, může majitel města dokoupit dalších 10 parcel za cenu 15 000 $. V případě zaplnění dokoupených, lze opět samozřejmě dokupovat.
Hráč, kterému je město povoleno, pošle po vytvoření residence částku za město na účet danému MODerátorovi, který mu residenci na město vytvářel (/money pay nick_MODa), daný MODerátor pak peníze neprodleně pošle na účet banka.


Každá žádost bude obsahovat tyto body (ve vaší žádosti budou označeny stejně jako zde):

1. Nadpis - obsahující před textem **PODZIM 2015**:
**PODZIM 2015** Žádost o město XXX – JMÉNO/A STAVITELE/Ů
to **PODZIM 2015** tam bude proto, abychom se mohli orientovat v tom, zda je to nová nebo stará žádost

2. Obsah žádosti - chceme tam všechny tyto body - ve vaší žádosti budou taktéž označeny a. - g.



a. Jméno města, představení projektu (kde jste se inspirovali, proč chcete stavět město) - zde se můžete rozepsat, jak bude město vypadat, styl, atd. - čím víc tím lépe, protože si pak člověk může lépe představit co to vlastně bude!
b. Stavitelé (nick, historie hraní u nás na serveru, ...), suroviny
c. Počet, rozměry a případně ceny parcel (pokud se za ně bude platit)
d. Link s umístěním na DYNAMICKÉ MAPĚ (http://minecraft.project-nemesis.cz:8394/), kde najedete na vybranou pozici, zazoomujete a v levém spodním rohu klepnete na ikonu “link” a poté zkopírujete adresu v adresovém řádku vašeho prohlížeče
e. Reference (co jste už postavili u nás na serveru – screen objektů nebo linky z dynmapy)
f. Alespoň 5x screen města obsahující:
- Radnici (kam se příchozí portne)
- Celkový pohled na město ze shora (kde bude vidět rozmístění parcel a ostatních budov)- místo toho lze akceptovat návrh např. na čtverečkovaném papíře
- Další alespoň 3 screeny z města (další budovy, cesty, atp.)
g. Screen konta s dostatečným počtem $ na zaplacení města (zadáte ve hře příkaz /money) - chceme abyste měli $ připraveny PŘED podáním žádosti a aby to PLATILA a vyřizovala jedna osoba - a to ta, která podává na fóru žádost!


*Pokud začnete se stavbou města PŘED povolením žádosti, budete potrestáni POKUTOU ve výši stanové Admin Teamem!



Osoba platící město a vyřizující žádost se považuje za MAJITELE města!

VZOROVÁ ŽÁDOST ZDE (http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?27630-**UNOR-2013**%C5%BD%C3%A1dost-o-m%C4%9Bsto-%C5%98ecko-Dada93-a-Padouch_**)

Všechny screeny nahrávejte POUZE na http://nemesisup.cz/

Města se řídí pravidly podle webu! Viz "Pravidla měst" v pravidlech na webu (http://minecraft.project-nemesis.cz/pravidla-projektu/)

Žádosti nesplňující některý z bodů budou bez milosti po dohodě v A-teamu zamítnuty

Krakono
08.11.2015, 09:01
:lock: