buggy08
31.08.2015, 23:50
Zdravím A-Team
Mal by som k vám takú malú prosbičku :D.
Chcel by som požiadať o project ,ktorý by som neskôr rad premenil na mesto až budú otvorene žiadosti o mesta. By som potom aj zaplatil všetky poplatky za mesto. Ale pokiaľ nie sú mesta by som len chcel požiadať o project . Dúfam ,že s tým nieje problém veľa hráčov a členov A-Teamu mi to radilo. Jo a veľkosť resky :D. S tým vás žiaľ asi nepoteším a bude to 300x350. Teraz určite hovoríte to je moc. Tak ale ja vám len chcem napísať preto chcem tak veľkú resku aby si niekto nepostavil inú resku alebo dokonca domček a potom by sa to nedalo ,už spraviť alebo horšie zbúrať jeho domček ;-(.
Odkaz na dynmapu kde to bude: http://minecraft.project-nemesis.cz:8394/?worldname=world&mapname=flat&zoom=3&x=-6356&y=64&z=1902
Screen ako by to malo vyzerať: http://nemesisup.cz/files/1587/snimka.png
A par screenov aby ste videli ,že to myslím vážne a aby ste sa nemuseli báť ,že to bude škaredé:
http://nemesisup.cz/files/1587/mestecko.png
http://nemesisup.cz/files/1587/2015-08-26_22.50.10.png
Asi sa pýtate čo kde a jak?
Na screene ,ktorý som vám poslal je taký malý plán nezmestilo sa tam všetko :D.
Maják: Bude varovať všetky lode ,ktoré budú plávať do resky .
Pristav: Tu budú sklady žeriavy a lode. Snažím sa to postaviť veľmi pekne a čo najviac realisticky.
Casíno: Raj pre všetkých hráčov :D. Budú tu hry ako ruleta ,slot machine ,žive šípky ,ruská ruleta a iné na ,ktoré som zabudol :D
Sport Centrum: Ako dark staval jail tak tam na našu žiadosť ako boli bránky dal ľad a psíka :D a stalo sa z toho futbalový štadión ,takže takéto veci tu chcem dať tiež :D
Tábor: Malý tábor kde bude par stanov a bude sa tam robiť pravá živánska :D a piť pivo šaris srdcom východniar a aby sa nepovedalo aj nejaké české pivo :D
Pole: Par mlynu a lány pšenice.
Mesto: Radnica nejaké domy atď :D.
Most: Most ,ktorý je postavený nad smrteľným kaňonom :D.
Materiál ,ktorý bude použitý na stavby: sám neviem asi všetko.
Tento návrh ,ktorý som vám tu napísal je definitívny a jedine čo by sa menilo je to žeby som tam ešte niečo pridal a to určite spravím :D.
Všetky lokácie na tejto reske budú prepojene cestami.
O a áno cela výstavba bude v duchu BiomeFriendly. A to znamená ,že využijem prostredie v ktorom budem stavať a nezrovnám celu resku na úroveň dajme tomu 60 :D.
Ďakujem ,že ste sa prečítali až sem bol by som moc rad keby ste to povolili cele to myslím vážne.
:palec_nahoru:Buggy08:palec_nahoru:
Mal by som k vám takú malú prosbičku :D.
Chcel by som požiadať o project ,ktorý by som neskôr rad premenil na mesto až budú otvorene žiadosti o mesta. By som potom aj zaplatil všetky poplatky za mesto. Ale pokiaľ nie sú mesta by som len chcel požiadať o project . Dúfam ,že s tým nieje problém veľa hráčov a členov A-Teamu mi to radilo. Jo a veľkosť resky :D. S tým vás žiaľ asi nepoteším a bude to 300x350. Teraz určite hovoríte to je moc. Tak ale ja vám len chcem napísať preto chcem tak veľkú resku aby si niekto nepostavil inú resku alebo dokonca domček a potom by sa to nedalo ,už spraviť alebo horšie zbúrať jeho domček ;-(.
Odkaz na dynmapu kde to bude: http://minecraft.project-nemesis.cz:8394/?worldname=world&mapname=flat&zoom=3&x=-6356&y=64&z=1902
Screen ako by to malo vyzerať: http://nemesisup.cz/files/1587/snimka.png
A par screenov aby ste videli ,že to myslím vážne a aby ste sa nemuseli báť ,že to bude škaredé:
http://nemesisup.cz/files/1587/mestecko.png
http://nemesisup.cz/files/1587/2015-08-26_22.50.10.png
Asi sa pýtate čo kde a jak?
Na screene ,ktorý som vám poslal je taký malý plán nezmestilo sa tam všetko :D.
Maják: Bude varovať všetky lode ,ktoré budú plávať do resky .
Pristav: Tu budú sklady žeriavy a lode. Snažím sa to postaviť veľmi pekne a čo najviac realisticky.
Casíno: Raj pre všetkých hráčov :D. Budú tu hry ako ruleta ,slot machine ,žive šípky ,ruská ruleta a iné na ,ktoré som zabudol :D
Sport Centrum: Ako dark staval jail tak tam na našu žiadosť ako boli bránky dal ľad a psíka :D a stalo sa z toho futbalový štadión ,takže takéto veci tu chcem dať tiež :D
Tábor: Malý tábor kde bude par stanov a bude sa tam robiť pravá živánska :D a piť pivo šaris srdcom východniar a aby sa nepovedalo aj nejaké české pivo :D
Pole: Par mlynu a lány pšenice.
Mesto: Radnica nejaké domy atď :D.
Most: Most ,ktorý je postavený nad smrteľným kaňonom :D.
Materiál ,ktorý bude použitý na stavby: sám neviem asi všetko.
Tento návrh ,ktorý som vám tu napísal je definitívny a jedine čo by sa menilo je to žeby som tam ešte niečo pridal a to určite spravím :D.
Všetky lokácie na tejto reske budú prepojene cestami.
O a áno cela výstavba bude v duchu BiomeFriendly. A to znamená ,že využijem prostredie v ktorom budem stavať a nezrovnám celu resku na úroveň dajme tomu 60 :D.
Ďakujem ,že ste sa prečítali až sem bol by som moc rad keby ste to povolili cele to myslím vážne.
:palec_nahoru:Buggy08:palec_nahoru: