PDA

Zobrazit v plné verzi : Reska



mrbean
31.08.2015, 12:16
Chtěl bych požádat o resku 200x300 pro mě a moje přátele mboyle TTwisterTT.
Byla by soukromá.Ovšem v res budou zpřistupněny veškeré xp farmy a jiné atrakce.
9000 dolaru na res brzy budu mít.Předem děkuji za kladné vyřízení.:banan:

Krakono
01.09.2015, 12:21
Ahoj, v současné době nepovolujeme resky pro vlastní účely větší než +- 100x100. Tzn. že se tato žádost zamítá, viz zde: http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?16994-Vzor-n%C3%A1vrhu-stavby-residence-na-serveru : Residence větší jak 100x100 povolujeme pouze pro veřejné projekty, tj. bude na ně port ze spawnu!

mrbean
01.09.2015, 15:54
Není možné ji udělat pokud zde bude bydlet více lidí třeba 5 ? (Já mboyle,TTwisterTT,Corpus,Sumaster)

Troysl
01.09.2015, 21:15
Není možné ji udělat pokud zde bude bydlet více lidí třeba 5 ? (Já mboyle,TTwisterTT,Corpus,Sumaster)

Nevím, co není jasného na větě "Residence větší jak 100x100 povolujeme pouze pro veřejné projekty, tj. bude na ně port ze spawnu!"

Troysl
09.11.2015, 17:59
2 měsíce jsi neodpověděl => zamítnuto
:lock: