Zobrazit v plné verzi : Reska
Chtěl bych požádat o resku 200x300 pro mě a moje přátele mboyle TTwisterTT.
Byla by soukromá.Ovšem v res budou zpřistupněny veškeré xp farmy a jiné atrakce.
9000 dolaru na res brzy budu mít.Předem děkuji za kladné vyřízení.:banan:
Ahoj, v současné době nepovolujeme resky pro vlastní účely větší než +- 100x100. Tzn. že se tato žádost zamítá, viz zde: http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?16994-Vzor-n%C3%A1vrhu-stavby-residence-na-serveru : Residence větší jak 100x100 povolujeme pouze pro veřejné projekty, tj. bude na ně port ze spawnu!
Není možné ji udělat pokud zde bude bydlet více lidí třeba 5 ? (Já mboyle,TTwisterTT,Corpus,Sumaster)
Není možné ji udělat pokud zde bude bydlet více lidí třeba 5 ? (Já mboyle,TTwisterTT,Corpus,Sumaster)
Nevím, co není jasného na větě "Residence větší jak 100x100 povolujeme pouze pro veřejné projekty, tj. bude na ně port ze spawnu!"
2 měsíce jsi neodpověděl => zamítnuto
:lock:
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.