PDA

Zobrazit v plné verzi : RESKA - mrbean



mrbean
22.08.2015, 12:30
Rád bych požádal o resku kolem 150x150 nebo 100x100 pro osobní perverzní,dolovací a stavící touhy.
Místo kolem spawnu asi 300 kostiček daleko.Peníze na zaplacení mám.Předem děkuji za rychlé vyřízení.

Troysl
22.08.2015, 13:27
Residence pro soukromé účely se dělají maximálně do velikosti 100x100.
100x100 residenci máš povolenou, tak si nachystej 1500$, vyznač si to a požádej nějakého Moderátora (popřípadě Helpera či Eventera) o vytvoření.

PS: Příště žádost napiš normálně a podle vzoru, který najdeš ZDE (http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?16994-Vzor-n%C3%A1vrhu-stavby-residence-na-serveru&p=95798#post95798)

:lock: