Zobrazit v plné verzi : RESKA - mrbean
Rád bych požádal o resku kolem 150x150 nebo 100x100 pro osobní perverzní,dolovací a stavící touhy.
Místo kolem spawnu asi 300 kostiček daleko.Peníze na zaplacení mám.Předem děkuji za rychlé vyřízení.
Residence pro soukromé účely se dělají maximálně do velikosti 100x100.
100x100 residenci máš povolenou, tak si nachystej 1500$, vyznač si to a požádej nějakého Moderátora (popřípadě Helpera či Eventera) o vytvoření.
PS: Příště žádost napiš normálně a podle vzoru, který najdeš ZDE (http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?16994-Vzor-n%C3%A1vrhu-stavby-residence-na-serveru&p=95798#post95798)
:lock:
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.