PDA

Zobrazit v plné verzi : Rezidence



Zekin
29.07.2015, 22:24
Zdravím
Chtěl jsem vás požádat o rezidenci větší jak 100x100 , například 500x500 , hraju se 2 kamarády a rádi projektujeme a stavíme dle své fantazie a myslím si že od toho minecraft je :) .
Prostoru 100x100 je málo pro nás :) ... Na minulé verzi mc jsme měli snad i věší rezidenci než 1000x1000 a byla skoro celé plná (woodies) a na té jsme hráli ve 4 nějaký ten týden a potom jsme tam hráli jen 2 a ve 2 jsme běem pár týdnů zabrali skoro veškerou plochu.
Velice by nás potěšilo kdyby jste nám vyhověli :) ... Děkuji , s pozdravem Zekin

Palan
30.07.2015, 12:22
Vetsi residenci jak 200*200 Ti pridelovat nebudeme. Samozrejme az celou 200*200 zastavite, radi vam prostor jeste rozsirime...
A jeste prosim o prilozeni screenu tech staveb, ktere jste v te resce 1000*1000 staveli. Diky.

Troysl
09.11.2015, 18:00
Po 3 měsících tady stále není odpověď => zamítnuto
:lock: