Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Hradní komplex - Palan



Palan
25.07.2015, 14:03
Kvůli jistým stížnostem oznamuji stavbu projektu hradního komplexu, inspirací je současné podoba hradu Karlštejn, ale nejde o jeho kopii!

Místo stavby: http://minecraft.project-nemesis.cz:8394/?worldname=world&mapname=surface&zoom=6&x=-1120&y=64&z=7855

Residence bude uzpůsobena velikosti výsledného projektu, a jelikož by celý hrad měl být po dostavbě přístupný (kromě královských ložnic, kde si pán hradu nebude být přán rušen) jde o veřejnou stavbu, tudíž bez poplatku za residenci.

Krakono
25.07.2015, 14:05
Pokud se jedná o veřejný projekt je tedy rezidence zadarmo, tudíž následní rejpalové utřou leda tak nos!

Palan
25.07.2015, 14:06
:lock: Děkuji za schválení mého projektu slovutným Krakonem, a myslím, že mohu pro tuto chvíli zamknout.

Palan
25.07.2015, 14:27
Ještě nějaké fotky:

Hrad - pohled od jihovýchodu
http://nemesisup.cz/files/public/2015-07-25_14.16.25.png

Hrad- pohled od severozápadu
http://nemesisup.cz/files/public/2015-07-25_14.18.54.png

Hrad - pohled z vesnice, která bude také ochráněna residencí
http://nemesisup.cz/files/public/2015-07-25_14.17.47.png

Interiér - bez nábytku
http://nemesisup.cz/files/public/2015-07-25_14.21.14.png

Detail nejdůležitější součásti hradu - kadibudky
http://nemesisup.cz/files/public/2015-07-25_14.22.36.png

Palan
25.07.2015, 14:38
... a takhle to dopadne když si koupíte od Nguyenů levnej foťák a zaostří vám místo hradu obilí...
http://nemesisup.cz/files/public/2015-07-25_14.37.27.png

Palan
27.07.2015, 20:32
Ještě nějaké fotky, jak to aktuálně vypadá uvnitř (pouze zdi, krb a pár obrazů bez doplňků, nábytku, atd....):

http://nemesisup.cz/files/public/2015-07-26_23.31.29.png

http://nemesisup.cz/files/public/2015-07-26_23.31.42.png

Včera (26.7.) byla dokončena konírna, takže už jsou víceméně všechny hlavní stavby dokončeny a nastává nejtěžší čast - dodělávání detailů :D - věže, hradby, zahrada, cesta, ale hlavně interiéry, atd. atd.
Znovu-odemknul jsem toto téma, kdyby chtěl někdo přispět nějakým návrhem, jak aktuální stavbu ještě vylepšit ;-)

Palan
31.07.2015, 16:20
PLÁNEK hradu (doporučuji shlédnout v plném rozlišení zde : http://nemesisup.cz/files/public/2015-07-31_16.08.54.png):

http://nemesisup.cz/files/public/2015-07-31_16.08.54.png

Palan
31.07.2015, 17:32
Znáte to... "Pokud chcete vypnout déšť, cedulka je na /spawn (* poplatek 30$)" ;)

http://nemesisup.cz/files/public/2015-07-31_17.23.47.png

Troysl
31.07.2015, 22:48
Tak tohle je opravdu dobrá fotka!