Labe-Labe
01.07.2015, 00:59
Dobrý den chtěl bych poprosit o residenci na celé mapě a v rozměrech celé mapy jasně až WIPU
mám genialní projekt udělat rovinu byl by to achretickéj a časovéj počin
Jinak toto by nebly jedinéj projekt ještě mám v plánu někoho zastřelit jelikož jsem si řekl že na jiném serveru nebudu hrát a tady čekám XXX měsíců na jeden zatracenéj patch a vím co to obnáší, ale jsem prostě nedočkavéj:aaaa: posílejte souřadnice residencí adminů jdu grifovat!!!! :aaaa:
mám genialní projekt udělat rovinu byl by to achretickéj a časovéj počin
Jinak toto by nebly jedinéj projekt ještě mám v plánu někoho zastřelit jelikož jsem si řekl že na jiném serveru nebudu hrát a tady čekám XXX měsíců na jeden zatracenéj patch a vím co to obnáší, ale jsem prostě nedočkavéj:aaaa: posílejte souřadnice residencí adminů jdu grifovat!!!! :aaaa: