PDA

Zobrazit v plné verzi : rovina



Labe-Labe
01.07.2015, 00:59
Dobrý den chtěl bych poprosit o residenci na celé mapě a v rozměrech celé mapy jasně až WIPU

mám genialní projekt udělat rovinu byl by to achretickéj a časovéj počin

Jinak toto by nebly jedinéj projekt ještě mám v plánu někoho zastřelit jelikož jsem si řekl že na jiném serveru nebudu hrát a tady čekám XXX měsíců na jeden zatracenéj patch a vím co to obnáší, ale jsem prostě nedočkavéj:aaaa: posílejte souřadnice residencí adminů jdu grifovat!!!! :aaaa:

Palan
01.07.2015, 14:21
Buď změn prášky, nebo doktora...

Labe-Labe
05.07.2015, 19:06
doktor nepomohl, ale byl by to dobrý nápad na rovina takova elagantní

Troysl
06.07.2015, 12:05
No moc dobrý nápad by to rozhodně nebyl. Zbytečné téma :lock: