buggy08
15.01.2015, 16:30
Potrebujem zvecsit resku (Arreat) na 300x300 alebo 200x200.
Planujem stavat a stavat co to len ide.
Poloha na mape: http://minecraft.project-nemesis.cz:8123/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=4&x=-5085&y=64&z=5415
PS: Nebojte sa ta vzducholod pôjde prec. :-D
Vas verny buggy!
Planujem stavat a stavat co to len ide.
Poloha na mape: http://minecraft.project-nemesis.cz:8123/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=4&x=-5085&y=64&z=5415
PS: Nebojte sa ta vzducholod pôjde prec. :-D
Vas verny buggy!