Ixxyy
03.11.2014, 01:14
Zdravim,
Mesto Noriamcraft je stredoveke mesto postavene v zasnezenej krajine ktore je uz podla mojho pozorovania uz dlhsiu dobu bez zmeny. Tento projekt nieje potrebne predstavovat, jedna sa mi len o zdokonalenie a dokoncenie tohto mesta. Mesto je postavene chaoticky, ma neprehladne spravene parcely a je chaoticky usporiadane. Snazil som sa v tom meste zorientovat ale mi to neslo. Je tam nepekna kompozicia starych stavieb z palenymi tehlamy, prepravy pozemnou drahou a velkou iron golem farmou a muza techniky . Tieto veci mi do seba nezapadaju. Mojou viziou do buducnosti tento residencie je vlastne vizia minulosti. Mojim cielom je tomuto mestu prinavratit jeho meno a jeho cest. Chcel by som spravit mesto z 20parcelami kde si budu moct hraci postavi svoje domy vyhradne z dreva a kamena, postavit tam velku kovarnu (blacksmith), knihovnu, miesto na obesenie ludi, mlyn, pristav z par pltkami a lodou, farmy na obilie, v tej dobe boli aj carodejnice a kuzla a lektvary takze jeho sucastou bude aj miesto na varenie lektvarou (strasidelny styl) a samozrejme zemiaky a mrkvu, chov prasiat a ovci (neplanujem velko farmy, jedna sa o 20-30ks zvery na 1chunk). Mojim cielom je namiesto nepeknej pozemnej drahy tam zabezpecit presun na konoch, aby mali velku stajnu. Chcel by som tam mat aj cvicisko lukostrelcou (sak robin huud bol v stredoveku, ne ? :D) a nie mojim cielom nieje brat bohatym a chudobnym davat, mojim cielom je krasne stredoveke mesto. Zaroven by som chcel chudobnym dat (konkretne terajsim majitelom residencii, ak o to budu mat zaujem), kedze zrejme od nich budem pozadovat prerobenie svojich domov, na novej parcele ako maju teraz a zabezpecim im suroviny na vystavbu zdarma a zaroven tu parcelu budu mat zdarma. Mesto mam v plane postavit z kombinacie stone a dark oak wood. vsetky stavby ktore budu postavene obyvatelmi mesta budu postavene z stone a oak woodu / birch woodu aby bolo jednoduche tieto stavby od seba odlisit. co sa tyka osvetlenia mesta planujem to z glowstonu a za pomoci ohna (torch, fire). V stredoveku verili v boha, chcel by som ponezach chram aby bolo miesto na vypocutie ich modlib.
Co sa tyka stavitelou, kazda ruka je vitana. Moje meno je Ixy, chcel by som sa na tom podujat ja a zamnou stoji firma Atlantis S.R.O z clenmi ako je Flann, JapaQ, Taurusdestructor, Buggy08.
Co sa tyka ovci budem prosit o asistenciu najsej sarmantnej spoluhracky Oslika ktora ma krasne farmy na ovce a ma s ich chovom krasne skusenosti.
Poloha mesta:
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=3&x=1454.0000000000002&y=64&z=4864.5
Preco som si vybral prave toto ? Hrac Noriam je neaktivny uz dlhsiu dobu,
http://minecraft.project-nemesis.cz/prehled/index.php?page=stat&from=40
Naposledy prihlaseny 30.06.2014 o 18:48, podotykam pravidlo serveru, hracovi z dlhsou neaktivitou moze byt reska odobrana. Mojim cielom nieje resku ukradnut, mojim cielom je dokoncit co zacal, ak by sa rozhodol opetovne zacat hrat, samozrejme by sa stal mojim zastupcom a bolo by mu prinavratena schopnost toto mesto rozvijat.
Ano, pomyslite si ach zase buggy a jeho banda, okej ale nasim cielom je prepojit warp tabulkami nase xp farmy a nase mesta. Aby sa tento server stal krajsie hratelnym
Co sa tyka cien parcel, kto uz ma teraz parcelu v meste, bude mat novu parcelu v meste zdarma (samozrejme ak o nu poziada, nebudem robit parcely hracovi ktory nebol lognuty dlhsiu dobu a proste na to kasle), nove parcely budu vybavene za cenu 1000$. Dovod nizkej ceny, mame vela miest ktore zyvaju prazdnotou. toto je sanca toto mesto naplnit a dodat mu novy rozmer o ich rozmer. o velkosti residencii este nieje rozhodnute toto je stale v rieseni vypoctou a planou. Toto je len navrh ci by tu bola ta moznost, samozrejme ak budete trvat na planoch ja ich dodam. Ale viete ze plan je jedna vec a ked to premietnem do reality zistim ze sa to da aj krajsie a lepsie tak to prerobite a zrazu zistite ze to prerabate na 8krat :)
screen mojich stavieb akurat moja rezidencia: nedavno som sa pustil do prerabania a chyba uz len posledne poschodie a krasna je zvnutra, ste srdecne pozvany na exkurziu.
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=6&x=-262.5301851105025&y=64&z=390.4829273152742
Dakujem za pozornost
Mesto Noriamcraft je stredoveke mesto postavene v zasnezenej krajine ktore je uz podla mojho pozorovania uz dlhsiu dobu bez zmeny. Tento projekt nieje potrebne predstavovat, jedna sa mi len o zdokonalenie a dokoncenie tohto mesta. Mesto je postavene chaoticky, ma neprehladne spravene parcely a je chaoticky usporiadane. Snazil som sa v tom meste zorientovat ale mi to neslo. Je tam nepekna kompozicia starych stavieb z palenymi tehlamy, prepravy pozemnou drahou a velkou iron golem farmou a muza techniky . Tieto veci mi do seba nezapadaju. Mojou viziou do buducnosti tento residencie je vlastne vizia minulosti. Mojim cielom je tomuto mestu prinavratit jeho meno a jeho cest. Chcel by som spravit mesto z 20parcelami kde si budu moct hraci postavi svoje domy vyhradne z dreva a kamena, postavit tam velku kovarnu (blacksmith), knihovnu, miesto na obesenie ludi, mlyn, pristav z par pltkami a lodou, farmy na obilie, v tej dobe boli aj carodejnice a kuzla a lektvary takze jeho sucastou bude aj miesto na varenie lektvarou (strasidelny styl) a samozrejme zemiaky a mrkvu, chov prasiat a ovci (neplanujem velko farmy, jedna sa o 20-30ks zvery na 1chunk). Mojim cielom je namiesto nepeknej pozemnej drahy tam zabezpecit presun na konoch, aby mali velku stajnu. Chcel by som tam mat aj cvicisko lukostrelcou (sak robin huud bol v stredoveku, ne ? :D) a nie mojim cielom nieje brat bohatym a chudobnym davat, mojim cielom je krasne stredoveke mesto. Zaroven by som chcel chudobnym dat (konkretne terajsim majitelom residencii, ak o to budu mat zaujem), kedze zrejme od nich budem pozadovat prerobenie svojich domov, na novej parcele ako maju teraz a zabezpecim im suroviny na vystavbu zdarma a zaroven tu parcelu budu mat zdarma. Mesto mam v plane postavit z kombinacie stone a dark oak wood. vsetky stavby ktore budu postavene obyvatelmi mesta budu postavene z stone a oak woodu / birch woodu aby bolo jednoduche tieto stavby od seba odlisit. co sa tyka osvetlenia mesta planujem to z glowstonu a za pomoci ohna (torch, fire). V stredoveku verili v boha, chcel by som ponezach chram aby bolo miesto na vypocutie ich modlib.
Co sa tyka stavitelou, kazda ruka je vitana. Moje meno je Ixy, chcel by som sa na tom podujat ja a zamnou stoji firma Atlantis S.R.O z clenmi ako je Flann, JapaQ, Taurusdestructor, Buggy08.
Co sa tyka ovci budem prosit o asistenciu najsej sarmantnej spoluhracky Oslika ktora ma krasne farmy na ovce a ma s ich chovom krasne skusenosti.
Poloha mesta:
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=3&x=1454.0000000000002&y=64&z=4864.5
Preco som si vybral prave toto ? Hrac Noriam je neaktivny uz dlhsiu dobu,
http://minecraft.project-nemesis.cz/prehled/index.php?page=stat&from=40
Naposledy prihlaseny 30.06.2014 o 18:48, podotykam pravidlo serveru, hracovi z dlhsou neaktivitou moze byt reska odobrana. Mojim cielom nieje resku ukradnut, mojim cielom je dokoncit co zacal, ak by sa rozhodol opetovne zacat hrat, samozrejme by sa stal mojim zastupcom a bolo by mu prinavratena schopnost toto mesto rozvijat.
Ano, pomyslite si ach zase buggy a jeho banda, okej ale nasim cielom je prepojit warp tabulkami nase xp farmy a nase mesta. Aby sa tento server stal krajsie hratelnym
Co sa tyka cien parcel, kto uz ma teraz parcelu v meste, bude mat novu parcelu v meste zdarma (samozrejme ak o nu poziada, nebudem robit parcely hracovi ktory nebol lognuty dlhsiu dobu a proste na to kasle), nove parcely budu vybavene za cenu 1000$. Dovod nizkej ceny, mame vela miest ktore zyvaju prazdnotou. toto je sanca toto mesto naplnit a dodat mu novy rozmer o ich rozmer. o velkosti residencii este nieje rozhodnute toto je stale v rieseni vypoctou a planou. Toto je len navrh ci by tu bola ta moznost, samozrejme ak budete trvat na planoch ja ich dodam. Ale viete ze plan je jedna vec a ked to premietnem do reality zistim ze sa to da aj krajsie a lepsie tak to prerobite a zrazu zistite ze to prerabate na 8krat :)
screen mojich stavieb akurat moja rezidencia: nedavno som sa pustil do prerabania a chyba uz len posledne poschodie a krasna je zvnutra, ste srdecne pozvany na exkurziu.
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=6&x=-262.5301851105025&y=64&z=390.4829273152742
Dakujem za pozornost