Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : mnesto



martinekk07
02.11.2014, 12:56
chtel bych res 100x100 abych mohl udelat mnesto pro me kamarade ve tride a pro kamarady na serveru

Krakono
02.11.2014, 15:06
Za 1. Dříve než pošleš příspěvek tady na forum, tak ho po sobě prosím nejprve přečti.
2. Tvoje žádost o resku nesplňuje zadaná kritéria (pravidla najdeš zde: http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?16994-Vzor-n%C3%A1vrhu-stavby-residence-na-serveru
3. Parcely budou zadarmo nebo za $ ? Pokud budou za $, tak tvoji žádost rovnou zamítáme, jelikož v současnosti není možno stavět další města na serveru

Krakono
04.11.2014, 18:20
Tak pravděpodobně můžeme lock :lock: