Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Žádost o rozšiřovací residence pro město New Empire



Troysl
06.10.2014, 20:11
Zdravím,
žádám (jako spolumajitel a hlavní stavitel města) o 3 rozšiřovací residence z důvodu výstavby zdi (nebo hradeb), které budou sloužit jako ochrana před otravnými zombíky, pavouky atd. Nejdůležitější je rozšíření za radnicí a to z toho důvodu, že hranice cesty a dvou parcel jsou o dva blocky vedle hranice residence a z téhle strany neustále do města vstupují zombíci.

Rozšíření prosím na všech třech stranách vyjma severní o 30 blocků. Na severní straně stačí o 5 blocků.

Screen přibližného rozšíření: http://nemesisup.cz/files/public/zadostorozsirovaciresidence.png
Screen našich kont ve hře: http://nemesisup.cz/files/public/screennasichkont.png

Děkuji za brzké vyřízení :)

Palan
06.10.2014, 20:32
schváleno, požádej moda ve hře :lock: