Drxchaj
19.09.2014, 17:39
Zdravím!
Z důvodu rozšíření residence na jih (http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=6&x=-148.75000000000006&y=64&z=-1085.0625)
bych se chtěl zeptat, jestli by se nemohla zrušit residence hráče LorianoCZE, který (jak jsem si zjistil) na serveru hrál jenom hodinu a půl a to na začátku roku 2013 (http://minecraft.project-nemesis.cz/prehled/index.php?page=stat&from=2261),
tudíž je myslím malá pravděpodobnost o vrácení. Navíc bych klidně nechal stavbu jak je a pouze bych ji přikryl hlínou kvůli zarovnání krajiny (a na hlíně dál něco stavěl :D) (http://nemesisup.cz/files/public/2014-09-19_17.31.57_s.png), pokud je potřeba stavbu zbourat, může jí A-team zbourat, jde mi pouze o to, aby jeho reska nebránila mé resce.
Děkuji
drxchaj
Z důvodu rozšíření residence na jih (http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=6&x=-148.75000000000006&y=64&z=-1085.0625)
bych se chtěl zeptat, jestli by se nemohla zrušit residence hráče LorianoCZE, který (jak jsem si zjistil) na serveru hrál jenom hodinu a půl a to na začátku roku 2013 (http://minecraft.project-nemesis.cz/prehled/index.php?page=stat&from=2261),
tudíž je myslím malá pravděpodobnost o vrácení. Navíc bych klidně nechal stavbu jak je a pouze bych ji přikryl hlínou kvůli zarovnání krajiny (a na hlíně dál něco stavěl :D) (http://nemesisup.cz/files/public/2014-09-19_17.31.57_s.png), pokud je potřeba stavbu zbourat, může jí A-team zbourat, jde mi pouze o to, aby jeho reska nebránila mé resce.
Děkuji
drxchaj