PDA

Zobrazit v plné verzi : Zrušení residence



Drxchaj
19.09.2014, 17:39
Zdravím!
Z důvodu rozšíření residence na jih (http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=6&x=-148.75000000000006&y=64&z=-1085.0625)
bych se chtěl zeptat, jestli by se nemohla zrušit residence hráče LorianoCZE, který (jak jsem si zjistil) na serveru hrál jenom hodinu a půl a to na začátku roku 2013 (http://minecraft.project-nemesis.cz/prehled/index.php?page=stat&from=2261),
tudíž je myslím malá pravděpodobnost o vrácení. Navíc bych klidně nechal stavbu jak je a pouze bych ji přikryl hlínou kvůli zarovnání krajiny (a na hlíně dál něco stavěl :D) (http://nemesisup.cz/files/public/2014-09-19_17.31.57_s.png), pokud je potřeba stavbu zbourat, může jí A-team zbourat, jde mi pouze o to, aby jeho reska nebránila mé resce.
Děkuji

drxchaj

Drxchaj
19.09.2014, 23:28
Ne že by ti na tom mělo záležet, ale bude tam něco jiného - nevypadá to hezky, když ty mrakodrapy stojí takhle na okraji jenom tak bez ničeho. Chtěl bych okolo nich postavit park a na tvém screenshotu chci postavit jinou část mesta, asi tam bude jiná tematická čtvrť - nejspíš pro domy v lese

dada93
20.09.2014, 08:55
Ahoj , po přezkoumání jsem zjistil že je to proti pravidlům tak proběhla DEMOLICE :mrknuti:
:lock: