PDA

Zobrazit v plné verzi : Žiadosť o zväčšenie rezidencie Babylon



VeroVetta
21.07.2014, 13:20
Dobrý deň,
chcel by som požiadať o ďalšie rozšírenie našej rezidencie Babylon.
(pôvodná žiadosť http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?31432-Do%C4%8Dasn%C3%A1-rezidencia-Jodal-VeroVetta-Dareus-Mravo-Earthshaker
žiadosť o rozšírenie http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?31608-%C5%BDiados%C5%A5-o-roz%C5%A1%C3%ADrenie-rezidencie)

Dôvody:
1. Pripojili sa k nám dvaja noví hráči, ktorí by sa chceli podieľať na našom projekte a chceli by sme ich stavby ochrániť pred prípadnými ,,záškodníkmi".
2. Pôvodná rezidencia už nepostačuje pre naše stavby (viď. Dyn. mapa)

Momentálna veľkosť rezidencie je 205x210 kociek (viď obrázok), my by sme požadovali zväčšenie na 300x400 kociek (posunutie celej ľavej hranice o 95 kociek a posunutie spodnej hranice o 190 kociek). Sme samozrejme schopní zaplatiť ihneď.
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=4&x=2942&y=64&z=1337.2499999999998.

Prosíme o skoré vybavenie.
Ďakujem
VeroVetta
+ Dareus, Jodal, Earthshaker, JakubKubo, Krvak123 a Mravo

Palan
21.07.2014, 14:11
Tak tedy povoleno. Ale v případě neaktivity bude residence zmenšena! :lock: