buggy08
23.06.2014, 23:32
Ahoj, cely AT
Touto žiadosťou by som chcel požiadať o resku v ende pre záujmy našej spoločnosti.
Členmi sú Taurusdestructor, JapaQ, saytam, Flann, Ixy a buggy08. Podrobne výmery na resku pošlem do 25.6.2014.
Dopredu ďakujem.
Vaša spoľahlivá firma Atlantis .s.r.o.:stastny:
Touto žiadosťou by som chcel požiadať o resku v ende pre záujmy našej spoločnosti.
Členmi sú Taurusdestructor, JapaQ, saytam, Flann, Ixy a buggy08. Podrobne výmery na resku pošlem do 25.6.2014.
Dopredu ďakujem.
Vaša spoľahlivá firma Atlantis .s.r.o.:stastny: