PDA

Zobrazit v plné verzi : Farmvillage - Ixy (stavba-rezidencia)



ixxxy
30.05.2014, 19:00
zdravim

chcel by som si v pusti postavit dom a farmu
co sa tyka lokacie -275,380 / -205,450
vyskovo 60-90 alebo kludne aj vyssie :)

http://nemesisup.cz/files/public/farmaaa-1.jpg

co sa tyka pouziteho materialu, predstavil by som si to
dom: wood planky, stone, glass
farma na cugar canes, cactus, pumpkin, wheat, nether wart, melon
farmu z ovcami / kravami
iron golem farmu

co sa tyka stavby mam malu parcelu v Palet towne (c.193)
je postaveny z stone a wood planku

vopred dakujem za schvalenie

Ixy

Troysl
30.05.2014, 20:55
Schváleno! Nachystej si $$$, vyznač si to třeba vlnou a napiš ve hře nějakému moderátorovi :) :lock:

kelisovka
07.06.2014, 13:56
Res vytvořena. :lock: