PDA

Zobrazit v plné verzi : Přístavba k hradu



tommy_1
10.05.2014, 23:21
Čau,

chtěl bych vás požádat o rescu cca 30x48 na přístavbu k mému nedodělanému hradu.

kelisovka
10.05.2014, 23:25
Podotýkám, že hráč má již ŠEST residencí. A přidej, prosím, alespoň odkaz na dynmapu, ať víme, kde to chceš.
Ať rozhodne zbytek ATeamu, mé stanovisko znáš.

FcelkaMaia
10.05.2014, 23:49
Žádost neobsahuje ani zlomek toho co by měla, podívej se sem:
http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?16994-Vzor-n%C3%A1vrhu-stavby-residence-na-serveru
připrav si to a potom to zkus znovu prosím :)