Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Rezidence



Evilpig
05.05.2014, 18:55
Dobrý den,
kamarád, který tu již cca rok nehraje (Tommy369) má dům chráněný residencí hned vedle mé stavby, což mi brání ve vytvoření residence 100x100.
Bylo by možné tu jeho residenci nějakým způsobem zrušit, abych mohl vytvořit tu 100x100, nebo ho budu někdy muset požádat aby ji zrušil sám ???

Palan
07.05.2014, 13:56
Lepší by bylo požádat ho, ať to zruší. Pokud však nebyl online rok, je možné za určitých okolností udělat výjimku (záleží na velikosti stavby a dalších aspektech). Pošli sem screen z dynmapy abychom věděli, o čem je přesně řeč