PDA

Zobrazit v plné verzi : Erebor - Pokusy o změnení majtele,Pozastavení Stavby



Garba
23.04.2014, 17:49
Zdravím,
Již od února tohoto roku jsem pozastavil aktivní hraní zde na minecraft-nemesis z několika důvodů:
Prímární:
Dělám závěrečné testy na maturity.Což znamená sedět u učení a pokoušet se do té hlavy něco nacpat.Čas,co zbyde proto používám na sekundární důvod.

Sekundární
Na nejmenovaném českém wow serveru rozjeli nový datadisk-guilda potřebuje mně a já je

Proč tohle vlastně píši,
Kamarád co zde hraje mně informoval,že nějaký člověk by měl zájem o MŮJ Erebor,residenci povolenou adminem,aby ho zrípal svým krumpáčem a lopatou.
Proto důrazně žádám(a doufám že mi vyjdete vstříc,když vás pěkně poprosím),aby jste zachovali Erebor pod mym vlastnictvím,brzy(po zkouškách) se vrátím.
Zdraví vás konzumní hráč.
Garba

Palan
23.04.2014, 22:09
Koukám, že v oblasti češtiny máš ještě co dohánět..., tak ti tedy nechám čas na studium a za měsíc (konec května) se zde ozvi, jak to dopadlo.

Garba
24.04.2014, 14:07
Pravopis je pro mně,jako dyslektika špatná stránka...Děkuju za zachování.