Garba
23.04.2014, 17:49
Zdravím,
Již od února tohoto roku jsem pozastavil aktivní hraní zde na minecraft-nemesis z několika důvodů:
Prímární:
Dělám závěrečné testy na maturity.Což znamená sedět u učení a pokoušet se do té hlavy něco nacpat.Čas,co zbyde proto používám na sekundární důvod.
Sekundární
Na nejmenovaném českém wow serveru rozjeli nový datadisk-guilda potřebuje mně a já je
Proč tohle vlastně píši,
Kamarád co zde hraje mně informoval,že nějaký člověk by měl zájem o MŮJ Erebor,residenci povolenou adminem,aby ho zrípal svým krumpáčem a lopatou.
Proto důrazně žádám(a doufám že mi vyjdete vstříc,když vás pěkně poprosím),aby jste zachovali Erebor pod mym vlastnictvím,brzy(po zkouškách) se vrátím.
Zdraví vás konzumní hráč.
Garba
Již od února tohoto roku jsem pozastavil aktivní hraní zde na minecraft-nemesis z několika důvodů:
Prímární:
Dělám závěrečné testy na maturity.Což znamená sedět u učení a pokoušet se do té hlavy něco nacpat.Čas,co zbyde proto používám na sekundární důvod.
Sekundární
Na nejmenovaném českém wow serveru rozjeli nový datadisk-guilda potřebuje mně a já je
Proč tohle vlastně píši,
Kamarád co zde hraje mně informoval,že nějaký člověk by měl zájem o MŮJ Erebor,residenci povolenou adminem,aby ho zrípal svým krumpáčem a lopatou.
Proto důrazně žádám(a doufám že mi vyjdete vstříc,když vás pěkně poprosím),aby jste zachovali Erebor pod mym vlastnictvím,brzy(po zkouškách) se vrátím.
Zdraví vás konzumní hráč.
Garba