Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : **Duben 2014** Žádost o město AquaCity - Taurusdestructor



Taurusdestructo
13.04.2014, 20:15
A.AquaCity,jde o unikátní projekt na tomto serveru neboť by bylo celé město pod vodu a zasklené.Dělilo by se do 9 velkých kopulí.Město by mělo být v moderně/starém pojetí vč. automatického metra.Celá stavba je trochu běh na dlouhou trať,jelikož se musí vytěžovat spousta materiálu.Proto by celé město bylo na rozloze jen 300x300 z toho každá kopule by byla 100x100.Celé město bude dobře osvíceno především lávovými sloupy vč. výplně cest které jsou stavěny z nether quarzu.Dále se staví za radnicí jezerní městečko, které bude mít na starosti JapaQ
http://nemesisup.cz/files/1467/atlantis.jpg .Barevné čáry označují dopravu.Šedé hlavní cesty.

B.Taurudestructor 311h hlavní návrhář hraní,bezkonfliktní s dobrou pověstí - Buggy08 346h - Flann 333h - Saytam 176h - JapaQ 468h. Základní stavební materiál vychází ze stone. Dále využití dražších kovů.

C.Počet parcel bude stačit 20 aby se rychle zaplnili a mohli se schvalovat další žádosti o města. 30x30 max velikost jedné parcely,cena 1500 až 3000 d aby se vyrovnali náklady za povolení.

D. http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=3&x=3743&y=64&z=-757.5000000000002

E.
http://nemesisup.cz/files/1467/s5.png
http://nemesisup.cz/files/1467/s4.png
http://nemesisup.cz/files/1467/s3.png
http://nemesisup.cz/files/1467/s2.png
http://nemesisup.cz/files/1467/s1.png
to je pár fotek z mích staveb

F.
http://nemesisup.cz/files/1467/2014-04-12_11.35.19.png
http://nemesisup.cz/files/1467/r2.png
http://nemesisup.cz/files/1467/radnice-1.png
http://nemesisup.cz/files/1467/radnice-2.png
http://nemesisup.cz/files/1467/radnice-3.png
http://nemesisup.cz/files/1467/radnice-4.png

Prozatím radnice.Další části měst jsme zatím nestavěli neboť čekáme na schválení a nechtěli jsem to tu stavět zbytečně.

G. http://nemesisup.cz/files/1467/money.png Moje konto.

Taurusdestructo
13.04.2014, 20:15
Je toto žádost v pořádku?!

Palan
13.04.2014, 20:51
Když pomineme pravopisné chyby a nefungující link na dynmapu tak je to snad OK. Víme o co se jedná, takže není třeba plašit...

Taurusdestructo
13.04.2014, 20:58
Děkuji dynmpa by měla být funkční.Za pravopisné chyby se omlouvám, psal jsem tuto žádost ve stresu neboť na mě byl vyvíjen nátlak ze strany dalších stavitelů :-)

Palan
02.05.2014, 16:15
POVOLENO! Kontaktuj mně ve hře a dohodneme se na residenci a placení.

Jo a rovnou mi tam zamluvte nějakou VIP parcelu!

Flann
02.05.2014, 18:41
Yes :D

Taurusdestructo
02.05.2014, 21:41
Děkujeme :-) vymyslím extra VIP místečko.Budu tu až do neděle až po 21:30.Bylo by možné se nějak domluvit na určitou hodinu?

Palan
04.05.2014, 12:32
Vyřízeno :lock: