Bravo
28.03.2014, 19:03
Dobrý den touto formou bych chtěl zažádat Rockymu a Labemu o jejich residenci Spojené_Ostrovy .Ostrov je už celkem zastavený a ještě se dostavovat bude máme tam k dispozici 2 xp farmy (kostlivci,zombie). Na ostrově bude povolen move a bude zpřístupněn všem hráčům.
Majitely ostrova by byly Rocky a Labe. Residence bude mít dvě části které jsou vidět v příloze. 1 Residence bude zhruba 200*200 a 2. o velikosti 80*80
S pozdravem Rocky a Labe.
http://2i.cz/9fa94963b0 /odkaz
Majitely ostrova by byly Rocky a Labe. Residence bude mít dvě části které jsou vidět v příloze. 1 Residence bude zhruba 200*200 a 2. o velikosti 80*80
S pozdravem Rocky a Labe.
http://2i.cz/9fa94963b0 /odkaz