Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Nová reska :3



mrbean
02.03.2014, 21:57
Mohl bych udělat novou resku vedle té své http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=4&x=-962.8310635281296&y=64&z=3296.0730795584464 Reska by se jmenovala taj mahal byla by to moje soukromá reska s občasnými prohlídkami podle názvu asi víte že to bude taj mahal http://www.google.cz/imgres?hl=cs&biw=1366&bih=667&tbm=isch&tbnid=RXkYapP2MKf_QM%3A&imgrefurl=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FTaj_Mahal&docid=3-wam7McdC0DRM&imgurl=http%3A%2F%2Fupload.wikimedia.org%2Fwikipedia%2Fcommo ns%2Ff%2Ff5%2FTaj_Mahal_2012.jpg&w=4014&h=2309&ei=ypoTU-DwFuGD4ASTp4HwBQ&zoom=1&ved=0CG4QhBwwAQ&iact=rc&dur=510&page=1&start=0&ndsp=10
Stavitelé : mrbean a buggy08
Velikost stejná jako rezidence Pevnost

Palan
03.03.2014, 15:59
Taj Mahal ve sněžném biomu?

mrbean
04.03.2014, 19:00
Nad tím postavím obří skleněnou plošinu : ps sklo mám :333

Arakal
09.03.2014, 16:34
Coshboy vzkazuje "zamítá se".

Coshboyak
10.03.2014, 05:42
Hodíme špinavou práci na Coshe stejně ho nemá nikdo rád. :D:D

Ale k věci. Domluvili jsme se už v topicku předtím, že residence ti bude zvětšena (přidána) až uděláš pořádek v residenci ,,Pevnost". Probírali jsme to i v admin teamu a schodli jsme se na tomto verdiktu více méně všichni.

mrbean
10.03.2014, 18:02
okay :hehe: