PDA

Zobrazit v plné verzi : Unban Event



tonip19
28.02.2014, 21:20
Chtěl bych požádat o zrušnení IP banu... Za par macer Perma? Neřikejte mi, že jsem jedinej kdo použivá macra a mimochodem to byla obranná macra.. Nechapu Saen co to ma za iq, že si portne hrače, zkouší na nej errory a když se lognu tak m ito piše banned ( Perma ban) Co to je za GM, když ani neda vysvetlení a ani nemá dukazy o tom, že jsem nejaka macra použival.... Žadam tedy o zrušení banu. A omouvám se za macra...

tonip19
28.02.2014, 21:26
Jo a ještě at si mě pan Saen přidá na Skype jestli má semnou problem.. Minulosti nemuže žít -.- (Skype - anton.demian13)

Supra117
01.03.2014, 00:32
Event 1. ty si za nami napochodoval a začal si unlearnovať celý general a jazyky...to mi nepríde ako obranné macro...z ničoho nič prídeš a dáš to :)
2. nadávanie Seanovo IQ nieje dobrý spôsob ako dostať unban :)
3. nemá dôkaz že si používal macrá ? "Za par macer Perma?" a Macier nebolo pár ... macroval si každého :)
4. Ak ti dá GM unban (aj keď pochybujem ...vďaka tvojemu správaniu) osobne budem screenovať každé tvoje macro...hocikoho keď sa opýtam či si ho macroval a napíše áno si screennem...a nazbieram toľko dôkazov , že dostaneš neunbanovateľný ban , ktorý si aj zaslúžiš :)...ďakujem za pozornosť ^^ :)