PDA

Zobrazit v plné verzi : Pohranicie - Stavitel Jemino



Jemino
18.02.2014, 18:05
Dobrý večer prajem chcel by som si zareskovať ostrov vo velkosti 150X150 ( je označený Rudit kockami) mal by sa tam zmestit celý. chcel by som tam postaviť hrad a zveladiť a poupravovať okolie ostrova.


Približne ako by mal hrad vyzerať plus ešte úprava okolia ostrova
http://nemesisup.cz/files/public/hrad-8.jpg


Miesto na mape zakrúžkovaný ostrov v pravo hore mapy
http://nemesisup.cz/files/public/miesto.jpg

clean
18.02.2014, 20:36
po domluve (cobble bude zmenen na jiny material) povoleno :lock: