Zobrazit v plné verzi : Žadost o Svadbu
Dobrej den přeju,mám hotovej Q na Svadbu a chtel sem jí naplanovat na Pondělí 17.2.2014 v 16:00 jakto pujde pls:Ďekuju za odpověd váš věrnej hrač na Anathema muj nick je ( Megino) sem Hunter u Hordu.
Omlouvam se špatna sekce-(((
napis si do sekce anathema tady ti gm z AN neodpovi... http://forum.project-nemesis.cz/forumdisplay.php?22-Anathema
pokud sekci nevidis aktivuj si forum -> http://forum.project-nemesis.cz/faq.php?faq=vbcms_forum#faq_aktivace_fora
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.