Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Žadost o Svadbu



Mr.MEGI
14.02.2014, 15:49
Dobrej den přeju,mám hotovej Q na Svadbu a chtel sem jí naplanovat na Pondělí 17.2.2014 v 16:00 jakto pujde pls:Ďekuju za odpověd váš věrnej hrač na Anathema muj nick je ( Megino) sem Hunter u Hordu.
Omlouvam se špatna sekce-(((

clean
14.02.2014, 16:22
napis si do sekce anathema tady ti gm z AN neodpovi... http://forum.project-nemesis.cz/forumdisplay.php?22-Anathema
pokud sekci nevidis aktivuj si forum -> http://forum.project-nemesis.cz/faq.php?faq=vbcms_forum#faq_aktivace_fora