Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Erebor,změna projektku a resky



Garba
01.02.2014, 13:30
Dobrý den,
Na žádost gm Dada93 jsem, měl zastavět resku do února 2014.Už teď vím,že Erebor bude velké sousto,takže Dol zavrhuji.
Tím pádem jsem došel k závěru,že reska je posunuta daleko od brány do země ničeho,spíše by se mi hodila obdélníková reska,do které by se vešla pouze celá hora.
účel Ereberou bude stejný:
-velké kamenné(vytesané) místnosti,spojené tunely
-důlní metro vystužené dřevem
-místnosti podobné trpaslíkům:to jest kasárny,doly,vysoká pec,kovárny,sklady,jídelna.
Kasárny
Ubikace pro vojáky i řadové trpaslíky.
Doly
Vizuální přístup do důlního komplexu,jezdící vozíky a vlečka k vysoké peci(vizuálně)

Vysoká pec
-Vizualizace výtahu do vys.pece,výpalovny pro veřejnost,malý skládek,skládka uhlí a vizuální vlečka od dolů do kováren.

Kovárna
-veřejné kovárny a ench.knihovny,Velká kovadlina s výhní.
Sklady
místnost na okrasu s přístupem do osobního skladu surovin.
Jídelna
-dlouhé stoly s hodokvasy,popřípadě přípravna krmě.

Dále přesně screen jak by se měla residence změnit.Zvýrazněno tmavší červenou barvou.
http://nemesisup.cz/files/public/reska-13.png
Znamená to tedy,že celá residence bude stavěnu pod umělou horou,čily nebude tolik vidět na dyn.mapě

Nakonec bych vám chtěl poděkovat,že minulá residence byla jako projekt bezplatná,doufám že i nadále se dohodnem,že projekt Erebor bude projektem.
Přeji hezký den a brzkou reakci.
p.s.: navštivte resku a kritizujte.

Palan
01.02.2014, 13:46
Dobrá, napiš moderátorovi ve hře :lock: