PDA

Zobrazit v plné verzi : STAVBA (první žádost byla omyl)



mrbean
25.01.2014, 16:57
Chtel bych si zvětšit moji res http://minecraft.project-nemesis.cz:...9.355565137174 2x je velká 125x332 takže na 125x664 v max výšce a hloubka y40 celková cena je =6225 to je 125x332x0.15 nepočítám tu druhou polovinu protože tu už je zaplacená res.

mrbean
25.01.2014, 17:05
prosím schvalte to je to i město pro moje lidi (město zdarma)

Padouch
26.01.2014, 11:39
Nechám rozhodnutí na ostatních.......když jsi posledně chtěl resku tak jsi uháněl všechny moderátory kolem a pak jsi jí smazal po pár hodínách

Palan
26.01.2014, 12:00
Po dohodě v týmu ti residenci zvětšíme, až bude celá pěkně upravená a zastavěná - teď vidíme na šíleně velké ploše akorát jakousi kruhovitou stavbu, truhly a pece rozházené všude kolem. Po úpravě jako je to třeba tady: http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=7&x=-2890.00640147824&y=64&z=-1060.80954689629 (tedy cesty, spousty budov, atd. => ta plocha je opravdu využitá!) ti rádi tvou residenci rozšíříme

mrbean
26.01.2014, 12:30
okay

mrbean
26.01.2014, 12:48
jen bych to chtel udělat než si tam někdo udělá res a znemožní to zvětšení