PDA

Zobrazit v plné verzi : Stavba



mrbean
25.01.2014, 12:38
Chtel bych si zvětšit moji res http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=4&x=-1074.907488346197&y=64&z=3289.355565137174 aspon 2x je asi 125x200 takže na 125x400
Protože v jedné části je ted mé městečko pro muj klan a v další části si chci udělat palác možná další pevost nebo hrad:aaaa::aaaa::aaaa::aaaa::aaaa::aaaa::aaaa::aaaa::aaaa::a aaa::aaaa::aaaa::aaaa::aaaa::aaaa::aaaa:

Palan
25.01.2014, 14:08
Vyznač si to a pak napiš moderátorovi ve hře. Cena bude X * Z * 0,15 $