PDA

Zobrazit v plné verzi : Sněžný hrad. Stavitelé milan355298, BrMaster a SacekCZ.



milan355298
02.01.2014, 17:20
Chtěl bych požádat o schválení residence na Sněžný hrad, který bude mít asi 5 bloků široké stěny a jako věže budou buď sněhuláci nebo jen sněhové věže+ chtěl bych požádat o povolení na teréní úpravy.
Velikost-100x100x100
Materiál-převážně sníh, sem tam opracovaný kamen, dřevo, štěrk, písek a další na vytvoření farem, ohrad, atd.
Poloha stavby minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=6&x=1077.5&y=64&z=-687.7500000000001 (http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=6&x=1077.5&y=64&z=-687.7500000000001)
P.S. -mapa se trochu v odkazu posunula doprava
- od levého dolního rohu té residence co tam je, bude 100 bloků doprava a odtud pak 100 bloků nahoru.
- platí se herními penězi? (ptám se proto, že jsem to z toho vzoru nijak nevyčetl.)

Snad jsem na nic nezapomněl.

Hráč milan355298.

Palan
02.01.2014, 18:20
platí se herními penězi? (ptám se proto, že jsem to z toho vzoru nijak nevyčetl.)


Samozřejmě že herní měnou. V reálu 1000$ je asi 20 000 Kč a to by nikdo platit nechtěl :D Schváleno. Vyznač si to a napiš moderátorovi ve hře!

milan355298
02.01.2014, 19:58
ok dik :D
I ty teréní úpravy? ať pak nejsou problémy.

Palan
02.01.2014, 22:31
Ano i na terénní úpravy, pokud to nebude nic šíleného jako toto třeba: http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=5&x=-4445.508737567172&y=64&z=2062.3485230832175

Prostě aby to zapadlo do okolní krajiny

milan355298
13.01.2014, 23:41
Chci Jen nahlasit nizsi aktivitu kvuli skole, praci a sportu, takze ten hrad bude dele trvat.

milan355298
07.02.2014, 11:50
Muzu si udelat k tomu hradu padaci most a padaci mrize jako branu? (ptam se proto, ze se u techto obvodu vyuziva maly bug v redstone. Pokud budete chtit i videa, podle kterych to udelam napiste)

Palan
07.02.2014, 18:01
Ano, padací most a padací mříže si postavit samozřejmě můžeš.