Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Chci si založit resku 100x100 nebo popřípadé víc.



mrbean
25.12.2013, 14:44
Která by byla univerzitou a ubytovacím zařízením pro dřevorubce.Ale část by byla asi jen hotel + rybník pro rybáře.A také by tam byla pvp arena :hehe: .V iniverzitě by byli sady a důležité rady pro dřevorubce.+Něaký eventový sklep nebo bludiště.Doufám že to zvážíte a rozhodnete aby mohla vzniknout ,protože tu myslim zádnou univerzitu pro dřevorubce nemáte.Předem děkuji.

clean
25.12.2013, 16:42
umisteni na mape (odkaz nebo screen se souradnicema) at vime, kde to je

mrbean
25.12.2013, 20:39
Vedle mé resky Pevnost nejvyší bod y250 x909 z3391 a nejnižší bod y40 x1241 z3238 na směr south kdyby byla aspon stejně velká neškodilo by ale moc prosím aby byla stejně velká jako Pevnost.

Padouch
26.12.2013, 00:42
Na dynmapě je vlevo dole ikona "link" najdi si na dyn misto kde to chceš mít a ten link dej sem

mrbean
26.12.2013, 10:03
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=5&x=-1065.7151001907719&y=64&z=3460.121852793725

clean
26.12.2013, 10:06
vyznac si to ve hre a pak rekni moderatorovi (100x100) :lock:
PS: tu prvni resku mas velkou, takze pokud se nebude nic dit tato bude zrusena