Waxsym
26.11.2013, 22:06
Mám už u vás rezidenciu pevnosť. Pri výstavbe som zistil, že na určite veci tam mám buď zlé prostredie či veľkosť. Tak som sa rozhodol o zmenu. :vlajka: .
Dostal som nápad a tak som sa prv pýtal Hamunatatu / ty kokso dosť blbo sa to skloňuje :respekt: / , že či by sa u vás dala rezidencia o väčšej veľkosti kúpiť za eurá /keďže som Slovák/ pravdaže rátam max 10eur. Rovnako by som prišiel o aktuálnu rezidenciu a všetko tam by sa zmenilo na pôvodnú krajinu. Že vraj je na to príkaz. /preťahoval by som si max 2-3 bedne materiálu/ a vytvorila by sa mi nová rezidencia na celom ostrove. Bohužiaľ ostrov je členitý a vychádza mi to na 3 rezidencie.
http://nemesisup.cz/files/public/oostrov-3-resky_s.jpg (http://nemesisup.cz/files/public/oostrov-3-resky.jpg)
s lokáciou: pravý dolný roh => 3050 | 65 | 3914
kde by som stval z každého akokoľvek dostupného materiálu tak, aby som nekazil výzor. A premýšľam nad stavbou v kráteru. Čiže prvé dni bude narušený terén / výkop veľkej jamy/ ktorú potom prispôsobiť a zamaskuje ako keby tam patrila.
Hakumanatata mi ešte písal, že by sa to mohlo ohraničiť s povolením tak, aby bolo vidieť, že to aj využívam.
Kamaráti mi pomôžu a výstavbou aj s materialom: TheRay, Worthis, Wraithex /môj malý brat/ a ja Waxsym.
Na tom ostrove meinim postaviť Mesto, Dedinku s NPC, farmu na jedlo. Potom farmu so zvieratami, a využijem všetko čo sa dá v mynecrafte. Ale podotýkam som pracujúci človek, čiže aj čas mám všelijak. Poprípade z odpoviem všetky možne otázky.
Ďakujem
------------------------------------------------------------------------------------------------------
P.S.
Daného hráča odškodním za zrušenie či presťahovanie rezidencie vo forme diamantov, poprípade dolárov.
Dostal som nápad a tak som sa prv pýtal Hamunatatu / ty kokso dosť blbo sa to skloňuje :respekt: / , že či by sa u vás dala rezidencia o väčšej veľkosti kúpiť za eurá /keďže som Slovák/ pravdaže rátam max 10eur. Rovnako by som prišiel o aktuálnu rezidenciu a všetko tam by sa zmenilo na pôvodnú krajinu. Že vraj je na to príkaz. /preťahoval by som si max 2-3 bedne materiálu/ a vytvorila by sa mi nová rezidencia na celom ostrove. Bohužiaľ ostrov je členitý a vychádza mi to na 3 rezidencie.
http://nemesisup.cz/files/public/oostrov-3-resky_s.jpg (http://nemesisup.cz/files/public/oostrov-3-resky.jpg)
s lokáciou: pravý dolný roh => 3050 | 65 | 3914
kde by som stval z každého akokoľvek dostupného materiálu tak, aby som nekazil výzor. A premýšľam nad stavbou v kráteru. Čiže prvé dni bude narušený terén / výkop veľkej jamy/ ktorú potom prispôsobiť a zamaskuje ako keby tam patrila.
Hakumanatata mi ešte písal, že by sa to mohlo ohraničiť s povolením tak, aby bolo vidieť, že to aj využívam.
Kamaráti mi pomôžu a výstavbou aj s materialom: TheRay, Worthis, Wraithex /môj malý brat/ a ja Waxsym.
Na tom ostrove meinim postaviť Mesto, Dedinku s NPC, farmu na jedlo. Potom farmu so zvieratami, a využijem všetko čo sa dá v mynecrafte. Ale podotýkam som pracujúci človek, čiže aj čas mám všelijak. Poprípade z odpoviem všetky možne otázky.
Ďakujem
------------------------------------------------------------------------------------------------------
P.S.
Daného hráča odškodním za zrušenie či presťahovanie rezidencie vo forme diamantov, poprípade dolárov.