Zobrazit v plné verzi : Komplex
Killer14
15.10.2013, 20:57
dobrý den chtěl bych zažádat o residenci na komplex pro pár kamarádu a pár domkama :-)
Stavitel: Killer14
FcelkaMaia
15.10.2013, 21:00
Doplň potřebné informace dle vzoru.
Killer14
15.10.2013, 21:03
Stavitel: Killer14
Materiál: Dřevo,opracovaný kámen,písek
Název stavby: Komplex
Killer14
15.10.2013, 21:08
132x78 a souřadnice 765,65,52
FcelkaMaia
15.10.2013, 21:10
Prosím dle VZORU
http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?16994-Vzor-n%C3%A1vrhu-stavby-residence-na-serveru
PS: třeba doplnit místo ... nejen jeden bod (souřadnici jednoho bodu), ale třeba vyznačit do screenu dyn mapy.
Killer14
16.10.2013, 16:12
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=6&x=753.0519293686764&y=64&z=12.1807993804711
Killer14
16.10.2013, 22:22
Dal jsem se ten odkaz z Dynmapy kde to má být. Tak mi to už prosím povolte.
FcelkaMaia
17.10.2013, 13:56
Jak je vidět z dynmapy (proto jsem to sem chtěl).
http://minecraft.project-nemesis.cz/survival/pravidla/
Zákaz velkého zarovnání krajiny bez povolení člena týmu.
Ještě nemáš res, nemáš povolení, ale už jsi oholil celý kopec od hlíny, vykácel stromy a když to povolíme tak za hranicí resky necháš ukousnutý kopec? Zajímalo by mě jak to chceš řešit, aby ta krajina nebyla zničená.
Nalevo zůstane kopec a napravo tvá res:
http://nemesisup.cz/files/986/2013-10-15_20.58.25.png
Ukázka kde už za hranicí míst které chceš vznikl neupravený přechod na původní přirozený terén.
http://nemesisup.cz/files/986/2013-10-15_20.58.08.png
Killer14
17.10.2013, 14:57
Já ten kopec chci odstřelit a pak vy budovat malou vesnici.
Pokud doděláš z těch více jak 20 kostek vysokých zdí plynulý přechod, tak to povolíme. Platí?
Killer14
18.10.2013, 14:23
No dobře já ten kopec srovnám se zemí :D
Killer14
18.10.2013, 15:29
A nešlo by to že by jste mi udělali jenom resku přes ten kopec,já bych ho odstřelil a pak by jste mi udělali už tu resku co tam má být ? :-)
Killer14
18.10.2013, 15:57
Chtěl jsem se zeptat jestli by nešlo udělat resku jen přes ten zbytek toho kopce,že bych ho odstřelil pak by se ta reska zrušila a pak bych ještě dodělal ten zbytek,aby to vypadalo pěkně.
FcelkaMaia
21.10.2013, 14:55
Dobře vytvořena prozatimní reska:
http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=surface&zoom=6&x=753.0519293686764&y=64&z=12.1807993804711
Máš tam nastevený build a use flag a je tam povolené TNT, aby jsi ho mohl jak jsi psal odpálit. Až budeš hotov dej tu vědět a pořešíme tu res co tam budeš chtít.
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.