PDA

Zobrazit v plné verzi : Loď



Quiksilver
29.09.2013, 17:42
Žadám o povolení: Stavba loď 200 na délku 30 na šírku stavitel Quiksilver (loď se již nachází ale kvůli nenahlášení doplňuji o toto téma) Stavební materiál především vlna dřevo.Byla by možnost dát na tuto stavbu rezidence ? Na dyn mapě v levo uprostřed

clean
30.09.2013, 18:16
ma to byt verejna stavba? nebo tam chces bydlet bez pristupu

Quiksilver
30.09.2013, 20:42
Veřejná :)

clean
30.09.2013, 21:13
vyreseno :lock: