PDA

Zobrazit v plné verzi : Dotaz na město



Killer14
22.09.2013, 15:52
Dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli bych si mohl postavit podzemní město.
Jestli by to šlo,tak bych si chtěl zažádat i o residenci na to město.

Palan
22.09.2013, 16:11
Dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli bych si mohl postavit podzemní město.
Jestli by to šlo,tak bych si chtěl zažádat i o residenci na to město.

Nějaké screeny jak to bude asi vypadat?

Killer14
22.09.2013, 16:24
Mě lo by to vypadat jako Morie z Pána prstenů akorát tam budou na víc domy a stromy a lampy atd.
Budu se snažit aby to vypadalo co nejlépe to půjde, :-)

Palan
26.09.2013, 13:29
Má to být město s parcelami pro lidi, nebo čistě jen pro okrasu ? Pokud jde jen o projekt (bez prodeje parcel apod.) tak bude residence zdarma