Zobrazit v plné verzi : Dotaz na město
Killer14
22.09.2013, 15:52
Dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli bych si mohl postavit podzemní město.
Jestli by to šlo,tak bych si chtěl zažádat i o residenci na to město.
Dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli bych si mohl postavit podzemní město.
Jestli by to šlo,tak bych si chtěl zažádat i o residenci na to město.
Nějaké screeny jak to bude asi vypadat?
Killer14
22.09.2013, 16:24
Mě lo by to vypadat jako Morie z Pána prstenů akorát tam budou na víc domy a stromy a lampy atd.
Budu se snažit aby to vypadalo co nejlépe to půjde, :-)
Má to být město s parcelami pro lidi, nebo čistě jen pro okrasu ? Pokud jde jen o projekt (bez prodeje parcel apod.) tak bude residence zdarma
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.