PDA

Zobrazit v plné verzi : Vaše nápady a názory



fromwest
18.09.2013, 17:57
Zdravíme všechny čtenáře fórka Project-Nemesis. Delší dobu Vám slibujeme herní pořad, který ale nemůžeme stále zrealizovat a dokončit kvůli nedostatku pracujících kolegů na projektu GAMEWORLD a tak alespoň začínáme prozatím točit letsplayerové videa, které můžete vidět v sekci fromwest/gameworld . To však neznamená, že na projektu GW nepracujeme! Jedná se o zdlouhavý proces a není to procházka růžovou zahradou :-D . Touto formou se chceme dozvědět více o vašich názorech a třeba by nám pomohli i vaše tipy. Zajímalo by nás jaké hry jsou podle Vás nejhranější/nejoblíbenější a také co si myslíte například o našem projektu.

Jákekoliv názory i reakce nám velmi pomohou. DĚKUJEME

K4M1L
18.09.2013, 19:31
Líbí se mi myšlenka, že tu na fóru nějaký magazín zveřejňuje články...kdyby je tu zveřejňoval. Vždycky tu jenom vidim nějaký video ke kterýmu je napsaná jedna věta. A teda vážně nemám zájem prohledávat váš web abych našel nějaký článek - pokud existuje. Takže já bych ocenil kdyby se ty články zveřejňovaly i tady v celé délce. I když to teda nesouvisí moc se zadáním, tak tohle je to co by mě potěšilo a co bych tu rád viděl. Herní tématika mě zajímá, rád bych tu něco viděl.

fromwest
19.09.2013, 07:34
Tak svým způsobem si od hlavního tématu K4M1L nešel. Spíše naopak. Psali jsme, že každý názor, návrh a postřeh nám velmi pomůže. Variantu, kterou jsi napsal chápu a myslím si, že je to věc, kterou začneme řešit a na kterou se zaměříme. DĚKUJI :vlajka:

K4M1L
19.09.2013, 09:52
No já si myslím, že tady může ty články taky číst dost lidí. A když si k tomu dáte odkaz, tak to pro vás vyjde nastejno.