PDA

Zobrazit v plné verzi : výšková budova



Quiksilver
03.09.2013, 17:01
Ahoj. Chctěl bych požádat o povolení stavět více jak 20 kostek.Stavím budovu (materiál: led,vlna) v bažinách v rezidenci QuiksilverIII ještě netuším do jaké výšky chci stavět,stavba je rozjetá a momentálne se čeká použe na schválení.Zaručuji krásný vzhled a udržování. Děkuji Quiksilver.

Krakono
03.09.2013, 17:53
Ahoj. Povoleno, napiš si modovi o zvětšení resky, pokud to není project, tak si připrav $. :lock: