Zobrazit v plné verzi : zadost o unban
Dobry den pisi zde za sveho kamarada protoze on neni způsobili napsat normalni zpravu, no abych to shrnul jmeno acc je pavelx a postava ktera obdrzela ban je gisto [paladin] chci vas pozadat o schovivavost v tomto pripade. Ban dostal pro neznalost hry kdyz mu Gm nabydnul ipban a on si posetile myslel ze mu nabyzi ix bar :D Pro pipadne dotazy napiste hraci Liora. Dekuji za pochopeni.
Dobry den pisi zde za sveho kamarada protoze on neni způsobili napsat normalni zpravu, no abych to shrnul jmeno acc je pavelx a postava ktera obdrzela ban je gisto [paladin] chci vas pozadat o schovivavost v tomto pripade. Ban dostal pro neznalost hry kdyz mu Gm nabydnul ipban a on si posetile myslel ze mu nabyzi ix bar :D Pro pipadne dotazy napiste hraci Liora. Dekuji za pochopeni.
UNBAN se zamítá! Ale zkus to ještě v sekci WOW , toto je MINECRAFT !!! :ehm: :lock:
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.