PDA

Zobrazit v plné verzi : zadost o unban



pavelx
30.08.2013, 15:53
Dobry den pisi zde za sveho kamarada protoze on neni způsobili napsat normalni zpravu, no abych to shrnul jmeno acc je pavelx a postava ktera obdrzela ban je gisto [paladin] chci vas pozadat o schovivavost v tomto pripade. Ban dostal pro neznalost hry kdyz mu Gm nabydnul ipban a on si posetile myslel ze mu nabyzi ix bar :D Pro pipadne dotazy napiste hraci Liora. Dekuji za pochopeni.

Palan
30.08.2013, 16:41
Dobry den pisi zde za sveho kamarada protoze on neni způsobili napsat normalni zpravu, no abych to shrnul jmeno acc je pavelx a postava ktera obdrzela ban je gisto [paladin] chci vas pozadat o schovivavost v tomto pripade. Ban dostal pro neznalost hry kdyz mu Gm nabydnul ipban a on si posetile myslel ze mu nabyzi ix bar :D Pro pipadne dotazy napiste hraci Liora. Dekuji za pochopeni.

UNBAN se zamítá! Ale zkus to ještě v sekci WOW , toto je MINECRAFT !!! :ehm: :lock: