Forum Project-Nemesis
>
Minecraft
>
Minecraft Survival server
>
Stavby
>
Návrhy
> Zadost o residenci
PDA
Zobrazit v plné verzi :
Zadost o residenci
Totofici
30.08.2013, 13:31
Mél bych zájem o residenci 150x150.Budu na ní stavět obrovský strom :).
Předem díky.
Krakono
30.08.2013, 14:43
Kde by se měla ta residence nacházet cca. ? Až to sem hodíš, tak povoleno :).
Palan
30.08.2013, 16:41
Domluveno ve hře :lock:
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.