PDA

Zobrazit v plné verzi : Zadost o residenci



Totofici
30.08.2013, 13:31
Mél bych zájem o residenci 150x150.Budu na ní stavět obrovský strom :).
Předem díky.

Krakono
30.08.2013, 14:43
Kde by se měla ta residence nacházet cca. ? Až to sem hodíš, tak povoleno :).

Palan
30.08.2013, 16:41
Domluveno ve hře :lock: