Zobrazit v plné verzi : Žádost o veřejnou stavbu AquaPark.Corpus,Genovesan
Ahoj,
Já a Genovesan chceme postavit AquaPark pro celý server aby se lidi mohly jít podívat a také pobavit do Vodního Parku !
Stavba by měla bát z vlny a ostatních surovin.
Res by měli být veliká 175x175
Budou tam tobogány,bazény,pláže a i hospůdky ;)
Zde je Link http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=3&x=-3310&y=64&z=768.5000000000002
Naše Peníze: http://nemesisup.cz/files/public/2013-08-29_18.39.33.png
Dejte pls tu resku na mě a hráči Genovesan dejte aby mohl používat příkazy (např. aby mohl udělat /res set flow t)
Děkujeme za vyřízení Corpus a Genovesan
Ahoj,
Já a Genovesan chceme postavit AquaPark pro celý server aby se lidi mohly jít podívat a také pobavit do Vodního Parku !
Stavba by měla bát z vlny a ostatních surovin.
Res by měli být veliká 175x175
Budou tam tobogány,bazény,pláže a i hospůdky ;)
Zde je Link http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=3&x=-3310&y=64&z=768.5000000000002
Naše Peníze: http://nemesisup.cz/files/public/2013-08-29_18.39.33.png
Dejte pls tu resku na mě a hráči Genovesan dejte aby mohl používat příkazy (např. aby mohl udělat /res set flow t)
Děkujeme za vyřízení Corpus a Genovesan
Residence bude zadarmo, ale zvažte, jestli to budete stavět uprostřed moře! Pokud to chcete postavit uprostřed oceánu, tak budete celý ostrov na kterém aquapark bude stát, muset přidělat ke dnu (aby to nebyla plovoucí placka). Proto je možná lepší postavit ho někde na okraji kontinentu, aby třeba částečně zasahoval do moře.
Ale jak říkám, je to na vás. Tak jak ? :)
Tak residenci přesuneme někam kde se bude asi dobře stavit takže někde na pláži tak vám sem potom dám odkaz na dyn.mapu .A ještě bychom si chtěli zaplatit potom ikonku na mapě a warp ze spawnu tak to vám vše zaplatím.Děkuji za schválení Projectu Corpus a Genovesan
Tak residenci přesuneme někam kde se bude asi dobře stavit takže někde na pláži tak vám sem potom dám odkaz na dyn.mapu .A ještě bychom si chtěli zaplatit potom ikonku na mapě a warp ze spawnu tak to vám vše zaplatím.Děkuji za schválení Projectu Corpus a Genovesan
Ok. Residence na projekt je zdarma. Dej sem odkaz kde to bude a požádej moderátora ve hře o přidělení residence. Ikona a warp se kupuje až po dokončení projektu.
Tak nový link na dyn. mapu je zde _ http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=3&x=-3678.5&y=64&z=-1139.4999999999998 je to trochu blíž k Englandu ale je to asi nelepší místo na tu stavbu.Budou tam i chatky a obytovny.
Tak nový link na dyn. mapu je zde _ http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=3&x=-3678.5&y=64&z=-1139.4999999999998 je to trochu blíž k Englandu ale je to asi nelepší místo na tu stavbu.Budou tam i chatky a obytovny.
Schváleno. Vyznačte residenci a požádejte moderátora o vytvoření. Je to veřejná stavba, residence je ZDARMA - upozorněte tedy moderátora na tento topic. Zamykám, až bude stavba hotová ozvi se mi ve hře, kde se domluvíme na ikonu a warp :lock:
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.